e-gépész online szaklap

A jövő épületgépeszeti megoldásai

Green Engineering Forum 2025

2025. augusztus 28. | e-gépész| |  0 |

A jövő épületgépeszeti megoldásai

Október 9-én kerül megrendezésre az épületgépész-tervezőknek szóló Green Engineering Forum 2025 konferencia, amely a jövő épületgépészeti megoldásait hivatott bemutatni. Az esemény célja, hogy teret biztosítson az iparág vezető szereplőinek és szakembereinek a tudásmegosztásra, együttműködésre és kapcsolatépítésre.

Csatlakozzon a szakma meghatározó szereplőihez, és ismerje meg elsőként azokat az innovációkat, amelyek formálják és építik az épületgépészetet a jövőben is. Biztosítsa helyét, ne maradjon le!

A kiállítással egybekötött konferencia résztvevői hazánk legjelesebb szakembereinek előadásit hallgathatják meg. Köztük Vígh Gellért, a Lindab, Bakos Bálint, az Equinox International Kft., Bánhalmi Zoltán, a Panasonic, Kisapáti Szilárd, a Ventosus Kft., Lukács Péter, a BIMLine Gépész Kft., Németh Zoltán, az Arkance Hungary, Turbucz Gergely, az Elektro-Kamleithner képviseletében.  

A részletes program ide kattintva tekinthető meg!

Érdekel

A Green Engineering Forum 2025 résztvevői nemcsak az ágazat kompetens előadóit hallgathatják meg, és nem csupán a legkiválóbb tervezői kollégákkal ismerkedhetnek meg személyesen, de jelentős kedvezményekben is részesülhetnek. Így például 15 százalékos kedvezménnyel vásárolhatnak a Panasonic lakossági légkondicionáló berendezéseiből, és igénybe vehetik a Lindab által kínált árcsökkenést is. Így (a listaárhoz képest) negyven százalékkal olcsóbban vásárolhatnak LTEST légtömörségmérőt, PC410 nyomás- és légtömörségmérőt, illetve CDL2010 típusú levegőminőség-mérőt, akár a konferencia költségének többszörösét is megtakarítva.

A Green Engineering Forum egy olyan jövőbe mutató szakmai konferenciasorozat első lépése, amely a fenntarthatóság, innováció és digitalizáció metszéspontjában helyezi el az épületgépészetet.

Jelentkezem a konferenciára

Helyszín és időpont

  • Lechner Rendezvényközpont
  • Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 12/A.
  • Időpont: 2025. október 9.

Megközelítés és parkolás

  • A konferencia résztvevői számára az ingyenes parkolás biztosított a rendezvényház előtt.
  • A rendezvényhelyszín közösségi közlekedéssel a Puskás Ferenc stadiontól a 95-ös, 195-ös autóbusszal, Kőbánya alsó vasútállomástól a 28-as autóbusszal, a Blaha Lujza tértől a 28, 28a és 37-es villamossal közelíthető meg.

ÉpületgépészetLindabPanasonic

Hozzászólás

A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie.

Facebook-hozzászólásmodul