e-gépész online szaklap

Álláslehetőség: szerviztechnikust keres a Daikin

2021. augusztus 26. | e-gépész| |  0 |

A Daikin Hungary Kft. nagy teljesítményű folyadékhűtő berendezések, VRV és DX rendszerek kalorikus és informatikai szervizeléséhez több éves szakirányú tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.

Szerviztechnikus

Ipari hűtőgép- és klímaszerelő

Feladatok:

  • folyadékhűtő berendezések és/vagy VRV rendszerek beüzemelése, karbantartása és javítása,
  • kalorikus javítások elvégzése, keményforrasztási készség,
  • berendezések programozása, beállítása,
  • esetenként berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika,
  • hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése.

Elvárások

  • OKJ minősítésű kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői bizonyítvány,
  • F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés,
  • középfokú számítógépkezelői ismeretek (word, excel, hálózatkezelési alapok),
  • B-kategóriás jogosítvány,
  • minimum 3 éves hűtőgépszerelői gyakorlat.

Előnyt jelent

  • informatikai képesítés, adatkommunikációs konfigurációs ismeretek (lan, modbus, modemek stb.),
  • gépész vagy villamos technikusi végzettség, üzemmérnöki tanulmányok,
  • folyadékhűtős és/vagy VRV-s területen szerzett gyakorlat,
  • angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk

  • vidám és barátságos kollégák, jókedvű csapat,
  • hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség,
  • gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel,
  • lehetőség külföldi képzésre, külföldi munkavégzésre a környező országokban,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • cégautó, telefon, laptop.

Részletes szakmai önéletrajz elküldésével Hatvani Judit e-mail címre: hatvani.j@daikin.hu

ÁlláslehetőségDaikin

Hozzászólás

A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie.

Facebook-hozzászólásmodul