Hőszivattyú bemutató és Tesla vezetés
2017. november 13. | e-gépész| | 0 |

2017 november 28, 29-én és december 2-án a 1204 Budapest, Nagysándor József u.84. alatti telephelyén termékbemutatót tart a szakmai érdeklődők számára a KZiTERRA Kft.
A bemutató középpontjában az iPump A 3-11 split rendszerű levegő víz hőszivattyú áll a szinte hangtalan kültéri egységgel és a helységhőmérséklet szabályzó központot is tartalmazó új NAVIGATOR 2.0 szabályzással.
A termékbemutatón látható lesz aTERRA ML Complete 11-18 split rendszerű hőszivattyú és az AERO ILM Complete 7-13 kompakt beltéri felállítású levegős hőszivattyú is.
TESLA model S
Az iPump egy felújított VW Bullin érkezik egy TESLA model S társaságában, amit regisztrált vendégek ki is próbálhatnak. Jelentkezzen TESLA vezetésre!
A regisztráció menete
Kérjük írja meg e-mailben, hogy melyik napokon szeretné megnézni a termékeket és kipróbálni az autót.
Ezt követően válasz e-mailben vagy telefonon kap értesítést a lehetőségekről.
Küldje meg a következő adatokat az info@kziterra.hu címre.
Név:
Cégnév:
Telefonszám:
E-mail cím:
Időpont (nap):
Óra:
Az IDM és a KZiTERRA szeretettel várja a jelentkezését!
Hozzászólás
A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie.